Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2 iş günü içerisinde, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Bu durumlarda takip eden iş günü kargo teslimatı başlamaktadır. 
 
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 
 
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünler tarafınıza e-posta ile bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün stoklara gireceği en erken tarih tarafınıza bildirilecektir.
 
Dermoterapi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Bazen birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; tarafınıza bilgi verilip en geç 3 işgünü içerisinde firmadan ürün temini sağlanır (eğer ürün kampanyalarla stoklu değilse). Tüketici eğer bu süreyi beklemek istemezse, ödemesini yaptığı ürünün para iadesi gerçekleştirilir. Para iadesi müşterinin çalıştığı bankaya bağlı olarak 10 iş gününü bulabilmektedir. 

Ücretler 

Yapacağınız 120 tl ve üzeri alışverişlerde kargo mağazamıza aittir.
120 tl ve altı siparişlerde kargo ücreti 6,90 TL olarak belirlenmiştir. 


Müşteriye Ait Kargo Ücretleri

İade, değiştirme vs. işlemlerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır. 

İstisnalar

Ürünün geri çağrılması, yanlış gönderim ve şirketin belirleyeceği istisnai konularda veya kargo şirketinin kargo ücretini iade etmesi durumunda kargo ücreti müşteriye iade edilecektir. Aksi halde şirketimiz tahsil etmiş olsun ya da olmasın kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır. 

Hasarlı Kargo 

KARGO İLE GELEN ÜRÜNÜ MUHAKKAK KARGO ELEMANININ ÖNÜNDE AÇIP KONTROL EDİNİZ.

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile ürünü/ürünleri faturalar ve sorununuzu anlatan not ile birlikte, aynı kargo görevlisi ile geri ödemeli olarak gönderici adresine göndermenizi rica ederiz. Ürünü kontrol etmeden teslim almanız halinde ürünün hasarsız olarak size teslim edildiğini, üründeki hasardan sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu durumda üründeki kırılma, hasar ya da zarardan firmamız sorumlu olmayacak, değişim veya iade talebini reddetme hakkına sahip olacaktır.
Çerez Kullanımı