Ocean Vitamin D3 1000 IU 50 ml Damla
Ocean Vitamin D3 1000 IU 50 ml Damla

Ocean Vitamin D3 1000 IU Damla (OqsS0x212)

0,00
Marka : OCEAN
Fiyat : ₺72,50(KDV Dahil)
Barkod : 8697595871423
:

Ocean Vitamin D3 1000 IU Damla

 

Ocean Vitamin D3 1000 IU, yüksek miktarda D3 vitamini içeren zeytinyağı bileşimli bir gıda takviyesidir. Yağda çözünebilen bir vitamin türü olan D vitamininin, Ocean'ın formülünde kullandığı zeytinyağı ilavesi ile emilimi artmaktadır. D3 Vitamini;- Kalsiyumun ve fosforun normal emilimine/kullanımına,- Normal kan kalsiyum düzeyine,- Normal kemiklerin korunmasına,- Normal kas fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.- Çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimi için gereklidir.Aynı zamanda içerdiği 25 Mcg D3 vitamini ile 60 yaş ve üzeri yetişkinler için, kas güçsüzlüğüne bağlı duruş bozukluğu riskini azaltılmasına yardımcı olur*.*Faydalı etki için günde en az 20 mgc D vitamini alınması gerekmektedir.Ocean Vitamin D3 1000 IU’nun özellikleri:- Her servisinde 25 Mcg D3 vitamini- Damla başlığı ile pratik kullanım- Taşıyıcı ve koruyucu olarak Üstün lezzet ödüllü ÖZEM zeytin yağı kullanılmıştır.Ocean Vitamin D3 1000 IU KullanımıGünde 1-2 damlatılarak kullanılması tavsiye edilir. 1 damla 0,5 Ml'ye denk gelmektedir.

Benzer Ürünler
UYARI 1

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA UYARI !

Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığında saklayınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenin yerine geçmezler. Hamile ya da emzirme döneminde kullanımları güvenli olmayabilir. Bu durumda doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi etkileşimler olabilir. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimler hakkında doktor ve eczacınıza mutlaka danışınız. 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Uyarınca, makyaj malzemeleri hakkında Cayma Hakkı kullanılamaz. Makyaj ürünlerinde değişim ve iade kabul edilmemektedir.

ÜRÜN AÇIKLAMALARI HAKKINDA UYARI !
  • Tüm ürün açıklamaları ürünlerin üstünde yer alan bilgiler veya ürün broşürlerinde yer alan bilgilere dayanmaktadır. Yasa gereğince sağlıkla ilgili ibareler bulundurulmamaktadır. 

  • Açıklamalarda yer alan bilgiler ve etkiler üretici ya da ithalatçı firma tarafından, tarafımıza bildirilen bilgilerdir, ürünler yan etki yaratabilir veya kesin etki gerçekleşmeyebilir. Lütfen uzmanlarımıza danışarak ürünleri satın alınız.
  • Tüm ürünlerin görselleri, kutuları ve ambalajları üretim değişikliği sebebiyle farklılık gösterebilir. Lütfen daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz veya üretici firma internet sitesini ziyaret ediniz.

İade ve Değişim: Lütfen iade ve değişimlerinizde ''Hesabım'' bölümündeki panel üzerinden istek oluşturunuz ve mağazamızla iletişime geçiniz. İade ya da değişim esnasında gönderinizi faturasıyla birlikte, zarar görmeyecek şekilde paketleyerek size vereceğimiz kod ile birlikte YURTİÇİ KARGO şubesine teslim ediniz.

Çerez Kullanımı