Easy Fishoil Omega-3 Çiğnenebilir Form 30 adet
Easy Fishoil Omega-3 Çiğnenebilir Form 30 adet

Easy Fishoil Omega-3 Çiğnenebilir Form 30 adet (easy1)

0,00
Marka : EASYVIT
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺118,15(KDV Dahil)
Barkod : 8681110200126
:

EasyFishoil Omega 3 30 Çiğnenebilir Form nedir?

EasyFishoil Omega 3 30 Çiğnenebilir Form, içerisinde Omega 3 ve D vitamini içeren çocuklar için takviye edici bir gıdadır.

Susuz tüketilebilen çiğnenebilir jel formu ve kokusuz olma özelliği sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Reflü, gaz gibi şikayetlere neden olmaz. Çocukların severek tüketeceği doğal limon-portakal aromasına sahip olan bu ürün Norveç’te patentli ConCordix teknolojisi ile üretilmiştir. ConCordix teknolojisine sahip çiğnenebilir jel form, sıvı ve tablet formlara göre biyoyararlanımı yüksektir ve daha iyi bir tat maskelemesine sahiptir. Diğer balık yağlarına göre 2 kat daha hızlı ve %44 daha yüksek oranda emilim sunan bu ürün şeker ve yapay madde içermez. Her jel formun ayrı paketlendiği hijyenik blister ambalajı sayesinde ise taşıma kolaylığı sağlar.

EasyFishoil Omega 3'ün içinde bulunan etken maddelerin görevleri:

- D vitamini çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimi için gereklidir.

- DHA normal beyin fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur.(*)

(*) Faydalı etki günlük 250 mg DHA alındığında sağlanmaktadır.

EasyFishoil Omega 3'ün özellikleri:

- Her kapsülde 720 mg Omega 3 ve 10 mcg D vitamini

- Susuz tüketilebilen çiğnenebilir jel form

- ConCordix teknolojisi ile üretim

- Hızlı ve yüksek emilim

- Taşıma kolaylığı sunan hijyenik blister ambalaj

- Şeker ve yapay tatlandırıcı içermez

- Sığır jelatini

 

 

 

 

 

 

- Norveç'te üretilmiştir

 

Benzer Ürünler
UYARI 1

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA UYARI !

Çocukların ulaşamayacağı, ışıktan uzak, oda sıcaklığında saklayınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenin yerine geçmezler. Hamile ya da emzirme döneminde kullanımları güvenli olmayabilir. Bu durumda doktorunuza danışmadan bu ürünleri kullanmayınız. Herhangi bir hastalığınız nedeni ile kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi etkileşimler olabilir. Kullandığınız ilaçlarla etkileşimler hakkında doktor ve eczacınıza mutlaka danışınız. 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz. Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Uyarınca, makyaj malzemeleri hakkında Cayma Hakkı kullanılamaz. Makyaj ürünlerinde değişim ve iade kabul edilmemektedir.

ÜRÜN AÇIKLAMALARI HAKKINDA UYARI !
  • Tüm ürün açıklamaları ürünlerin üstünde yer alan bilgiler veya ürün broşürlerinde yer alan bilgilere dayanmaktadır. Yasa gereğince sağlıkla ilgili ibareler bulundurulmamaktadır. 

  • Açıklamalarda yer alan bilgiler ve etkiler üretici ya da ithalatçı firma tarafından, tarafımıza bildirilen bilgilerdir, ürünler yan etki yaratabilir veya kesin etki gerçekleşmeyebilir. Lütfen uzmanlarımıza danışarak ürünleri satın alınız.
  • Tüm ürünlerin görselleri, kutuları ve ambalajları üretim değişikliği sebebiyle farklılık gösterebilir. Lütfen daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz veya üretici firma internet sitesini ziyaret ediniz.

İade ve Değişim: Lütfen iade ve değişimlerinizde ''Hesabım'' bölümündeki panel üzerinden istek oluşturunuz ve mağazamızla iletişime geçiniz. İade ya da değişim esnasında gönderinizi faturasıyla birlikte, zarar görmeyecek şekilde paketleyerek size vereceğimiz kod ile birlikte YURTİÇİ KARGO şubesine teslim ediniz.

Çerez Kullanımı